W związku z pogorszeniem się stanu nawierzchni i infrastruktury na terenie skateparku obiekt został częściowo wyłączony z użytkowania. Prosimy użytkowników skateparku o zachowanie szczególnej ostrożności.

W najbliższym czasie zostaną podjęte prace naprawcze i remontowe, jednak to może potrwać dłuższy czas ze względu na to, że w chwili obecnej żaden z potencjalnych wykonawców nie chce podjąć się realizacji zadania.

Mimo wielu odmownych odpowiedzi od wykonawców czynimy wszelkie starania, żeby znaleźć wykonawcę i aby obiekt jak najszybciej trafił do ponownego użytku.

Szczególnie ważne jest dla nas bezpieczeństwo osób, które korzystają z infrastruktury skateparku, dlatego zdecydowaliśmy się na wyłączenie jego części z możliwości użytkowania.

Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie bezpieczeństwa podczas korzystania ze skateparku.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.