Ubezpiecz się przez Internet i bądź spokojny o zdrowie własne i swoich bliskich. Kupując ubezpieczenie zdalnie, zyskasz dodatkową zniżkę!

W trosce o Państwa zdrowie Polisa Expert Centrum Ubezpieczeń Łukasz Krey w Drawsku Pomorskim, zachęca do ubezpieczania się wykorzystując Internet.

W ostatnim czasie jesteśmy zachęcani, aby niepotrzebnie nie wychodzić z domu i nie narażać siebie i innych w związku z pandemią COVID-19.
Chcielibyśmy poinformować, że wszelkie niezbędne sprawy związanie z ubezpieczeniami możemy załatwić bez wychodzenia z domu, łącznie z wysłaniem wypowiedzenia do innej firmy.
Praktycznie wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe uruchomiły procesy zdalne. Jeśli więc chcieliby Państwo poznać ofertę ubezpieczenia auta, domu czy mieszkania zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Dzięki zakupom przy wykorzystaniu procesów zdalnych otrzymaliśmy również dodatkowe zniżki na ubezpieczenia. Dlatego tym bardziej warto poznać aktualną propozycje ubezpieczeniową.

W ostatnim czasie zauważyliśmy, że więcej osób interesuję się ubezpieczeniem na życie. Informujemy, że w zakresie odpowiedzialności ubezpieczeniowej jest również pobyt w szpitalu lub śmierć spowodowana COVID-19.

Osoby zainteresowane kontaktem tradycyjnym zapraszamy do stacjonarnego biura w Drawsku Pomorskim, przy ul. Pocztowej 1, w budynku PZMOT. Stworzyliśmy specjalną strefę dla klienta aby, zapewnić Państwu dodatkowe bezpieczeństwo. Każdy kto nas odwiedzi ma do dyspozycji płyn do dezynfekcji rąk. Blaty i klamki kilka razy dziennie są dezynfekowane.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Polisa Expert Centrum Ubezpieczeń Łukasz Krey
Ul. Pocztowa 1
Tel. 793 230 861
Mail: drawskopomorskie@polisaexpert.pl

Więcej informacji na temat FIRMY znajdziesz  - TUTAJ