Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 18 December 2018r. jest to 352 dzień roku. Do końca roku pozostało 13 dni. Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
 

Biegacze z LO ANDERSA wśród najlepszych

2017-11-07 14:49:33 (komentarzy: 0, wyświetleń: 811)

Poleć na:          

Trwa dobra passa biegaczy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu. U schyłku sezonu startowego 28 października 2017 r. na malowniczych trasach biegowych Drawskiego Parku Krajobrazowego zmierzyli się najlepsi biegacze ze Złocieńca i bardziej utytułowani goście w otwartej kategorii OPEN na dystansie ponad 10 km.
Bieg był poświęcony kolejnej rocznicy powołania na Stolicę Piotrową Polaka Papieża Jana Pawła II. Bieg papieski zorganizowano w formie „przełajów” dla młodszych uczestników biegu i w formie wymagającego crossu dla bardziej doświadczonych biegaczy z pokonywaniem naturalnych przeszkód terenowych, z forsownymi podbiegami, grząskim podłożem i karkołomnym finiszem „pod górę”. Pogoda nie rozpieszczała uczestników zmagań.
W doborowym towarzystwie zaawansowanych biegaczy, którzy przekroczyli profesjonalną linię mety z atestowanym pomiarem elektronicznym zgodnie z przepisami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i rekordami życiowymi, znaleźli się debiutujący na tym dystansie najmłodsi uczestnicy biegu: Sandra Barankiewicz i Łukasz Szóstak. Ten ostatni rywalizował na trasie w bezpośredniej walce sportowej ze swoim trenerem i tutorem, co w konsekwencji pozwoliło trenerowi zająć miejsce na podium (trzecie).
Na uwagę zasługuje również udany start Filipa Krynickiego w silnie obsadzonym biegu na dystansie 2000 m (IV miejsce). Wszyscy zawodnicy są uczniami klas liceum ogólnokształcącego o profilu wojskowo-sportowym.
Opiekunem drużyny biegaczy jest nauczyciel wychowania fizycznego Jan Macul.

INFO: [Powiat Drawski]

REKLAMA:

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r
Dzieci Witają Wiosnę 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ