Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 22 March 2019r. jest to 81 dzień roku. Do końca roku pozostało 284 dni. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Brutalne pobicie we wsi koło Łobza. Sprawcy trafili do aresztu.

2018-05-07 20:08:59 (komentarzy: 0, wyświetleń: 2272)

Poleć na:          

Dwóch braci, mieszkańców Gryfic, brutalnie pobiło uczestników rodzinnej majówki w Sosonowie pod Reskiem. Jeden z poszkodowanych w ciężkim stanie trafił do szpitala. Decyzją sądu, bracia najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Mężczyzna nie żyje, sprawcy uciekli - taka informacja dotarła do mundurowych w środę 2 maja przed północą.

Do Sosnowa - małej wsi pod Reskiem w powiecie łobeskim - skierowano patrole policji. Mundurowi szybko ustalili, że mężczyzna żyje, ale stracił przytomność, udzielili mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Trafił on do szpitala z ciężkimi obrażeniami głowy.

W toku policyjnego dochodzenia ustalono, że napaści dopuścili się dwaj bracia Artur i Daniel O. z Gryfic. Owego wieczoru wtargnęli oni na teren posesji w Sosonowie, gdzie dopuścili się szeregu przestępstw.
Zaczęło się od telefonu z pogróżkami do nowego partnera byłej partnerki Artura O. W rozmowie telefonicznej Artur O. miał grozić, że go zabije. Groźby nie zostały potraktowane poważnie. Obaj znali się przecież z pracy.
Około godziny 23 Artur O. wraz ze swoim bratem Danielem O. pojawili się w Sosnowie, w domu byłej partnerki Artura O. gdzie bez ostrzeżenia zaatakowali domowników. Na najbardziej poszkodowanego Daniel O. rzucił się z pięściami, uderzając go po głowie, kiedy upadł, usiadł na niego i dalej okładał go dłuższy czas, aż stracił przytomność. Innego z domowników Artur O. kopał, okładał pięściami, a na koniec uderzył w głowę stojącą na stole butelką. Innych wyzywali.

Prokuratura postawiła im m.in. zarzuty naruszenia czynności ciała powyżej 7 dni, spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, groźby pozbawienia życia oraz znieważania słowami powszechnie uznanymi za wulgarne w stosunku do poszkodowanych.

Decyzją sądu, bracia najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Teksti zdjęcia: [lobez24.pl]

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ