Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 21 January 2018r. jest to 21 dzień roku. Do końca roku pozostało 344 dni. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
 

Dożywocie dla pary zwyrodnialców z Drawska Pomorskiego?

2018-01-08 12:22:48 (komentarzy: 0, wyświetleń: 3309)

Poleć na:          

Jest nowy akt oskarżenia dla pary zwyrodnialców którzy znęcali się nad dziećmi. Do ujawnienia czynów doszło w 2016r jak jedno z dzieci trafiło do szpitala. O sprawie pisaliśmy TUTAJ (MATERIAŁ FILMOWY).

W obecnej chwili do Sądu Okręgowego w Koszalinie trafił nowy akt oskarżenia od Prokuratury w Gdańsku która przejęła śledztwo od Prokuratury w Drawsku Pomorskim na wniosek Prokuratury Krajowej.
„… Na początku kwietnia 2017 r., decyzją Prokuratury Krajowej, śledztwo zostało przeniesione do Prokuratury Regionalnej w Gdańsku. We wrześniu 2017 r. prokurator tej jednostki zmienił kwalifikację prawną czynów zarzucanych podejrzanym. Obok znęcania się, zarzucił im usiłowanie zabójstwa dzieci, a mężczyźnie - gwałty ze szczególnym okrucieństwem na 7-latku i jego starszym o dwa lata bracie….” - powiedział Maciej Załęski, rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Gdańsku i dodaje „… W poniedziałek akt oskarżenia został skierowany do Sadu Okręgowego w Koszalinie. Matkę dwójki chłopców i jej życiowego partnera oskarżono o usiłowanie zabójstwa, psychiczne i fizyczne znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad dziećmi, spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Za takie czyny grozi nawet dożywotnie więzienie...”

Zmiana kwalifikacji czynów została podyktowana nowymi dowodami jakie pozyskała w toku nowego śledztwa Prokuratura w Gdańsku.

Tekst: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje kontoPolecane foto-galerie:

Pożar w Wierzchowie 2017r
Magiczna Podróż
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
55 lat Nadleśnictwo Drawsko 2017r.
DRAGON 17 Odwrót
Boże Ciało w Drawsku Pomorskim 2017r.
V Manewry Ratownicze Czaplinek 2017r.

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ