JEST MOC PRZED MISTRZOSTWAMI EUROPY - Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych
 
 

Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 21 August 2018r. jest to 233 dzień roku. Do końca roku pozostało 132 dni. Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

JEST MOC PRZED MISTRZOSTWAMI EUROPY

2018-05-31 17:50:26 (komentarzy: 0, wyświetleń: 528)

Poleć na:          

Zawodnicy Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo szlifują formę by jak najlepiej wypaść na Mistrzostwach Europy Federacji WUAP w Trójboju Siłowym, które odbędą sie w Pabianicach w dniach od 12 do 17 czerwca 2018 r.

Bardzo dobrą okazją by sprawdzić obecną formę były zawody w wyciskaniu sztangi leżąc w Gniewie, które odbyły się 26. 05.2018.
Reprezentanci S.S.S. Rufian Jankowo osiągnęli zadowalające wyniki. W kategorii wagowej do 100 kg Mariusz Rufkiewicz uporał się ze sztangą ważącą 160 kg i zajął V miejsce.
Lepiej poszło młodszemu Rufkiewiczowi, Mateusz w kategorii do 90 kg zajął IV miejsce z wynikiem 182,5 kg do trzeciego miejsca zabrakło tylko 2,5 kg.
Pod koniec zawodów przyszedł czas na wyciskanie wielokrotne i tu Mateusz Rufkiewicz Pokazał swój ogromny potencjał siły i wytrzymałości. Wygrywa te konkurencję z duża przewagą.
Sztangę ważącą 82,5 kg Mateusz wycisnął aż 47 razy ustanawiając tym samym nowy rekord Gniewu i Kościewa w wyciskaniu wielokrotnym. Zawodnik na drugim miejscu wykonał 41 powtorzeń a na trzecim 39 powtorzeń.

Następnego dnia to jest 27 maja czworo reprezentantów S.S.S. Rufian Jankowo wybrało sie do Kościana by walczyć w zawodach w Martwym Ciągu.
Zawody odbyły się na rynku w centrum Kościana i pomimo upalnej pogody zawodnicy S.S.S. Rufian Jankowo pokazali sportowy charakter i ducha walki.
Zawody były liczone zgodnie z tabela Wilksa W kategorii Junior bardzo dobrze spisał się Konrad Kondzierski, który udźwignął sztangę ważącą 190 kg i zajął I miejsce.
W kolejnej kategorii senior uczestniczyło troje reprezentantów S.S.S. Rufian Jankowo.
Przemysław Kaźmierczak unosi ciężar 250 kg co jest jego nowym rekordem życiowym i zajmuje IV miejsce, z kolei Karol Frąckowiak uporał sie z ciężarem 280 kg, wynik ten dał Karolowi trzecie miejsce, kategorie seniorów wygrywa Mateusz Rufkiewicz, który zalicza ciężar 260 kg.

Zawodnicy składają gorące podziękowania panu Bogdanowi Dworkiewiczowi, Maciejowi Krzywickiemu, Dawidowi Szuta i Krzysztofowi Kośmińskiemu za wsparcie wyjazdów na te zawody

Tekst i zdjęcia: [Rufi]

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r
Dzieci Witają Wiosnę 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ