Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 26 September 2018r. jest to 269 dzień roku. Do końca roku pozostało 96 dni. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Nowe rybki w sieci… WOPR

2017-11-02 13:33:29 (komentarzy: 0, wyświetleń: 666)

Poleć na:          

W ramach projektu profilaktycznego „Jak ryba w wodzie” odbyły się 25 października 2017 r. zajęcia z zakresu ratownictwa wodnego z udziałem młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu.
Uczniowie wspólnie zgłębiają wiedzę i umiejętności dotyczące obecności człowieka w środowisku wodnym, bezpiecznych zachowań i ratownictwa. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Efekt finalny realizacji przedsięwzięcia w postaci zdobycia uprawnień ratowniczych jest nobilitacją dla nastolatków i zwiększa ich szanse na atrakcyjne spędzanie czasu wolnego w okresie wakacyjnym, łącząc przyjemne z pożytecznym.
Projekt jest propedeutyczny w odniesieniu do indywidualnego planu rozwoju ratownika młodszego. Ma wymierny charakter praktyczny w postaci obsadzania etatów ratowniczych w okresie wakacyjnym nad akwenami Gminy Złocieniec i ościennych. Nie do przecenienia jest też aspekt wychowawczy i edukacyjny.
Realizację projektu wspiera Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Złocieńcu. Patronem merytorycznym przedsięwzięcia jest lokalny WOPR i nauczyciele wychowania fizycznego (ratownicy) ZSP „Anders”: Włodzimierz Rutkowski, Marcin Wiliński, Jan Macul oraz SP nr 3 w Złocieńcu – Patryk Kramski. Koordynatorem działań jest Jan Macul.

INFO: [Powiat Drawski]

REKLAMA:

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r
Dzieci Witają Wiosnę 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ