Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 16 January 2019r. jest to 16 dzień roku. Do końca roku pozostało 349 dni. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
 

Nr 30/2018r.

2017-12-28 14:30:12 (komentarzy: 0, wyświetleń: 1209)

Poleć na:          

Szanowni Czytelnicy, oto pierwszy w nowym 2018 roku Biuletyn Starosty Drawskiego. Jak zwykle bardzo ciekawy i warto mu poświęcić kilka chwil w domowym zaciszu.
Od pierwszej strony chwalimy się - a tak naprawdę kadrę, która do tego doprowadziła - otwarciem Warsztatów Terapii Zajęciowej w Czaplinku. Praca ta przebiegała w iście ekspresowym tempie. Nie słyszałem, aby zrealizowano podobne przedsięwzięcie "od pomysłu, do przemysłu" w ciągu nieco ponad dziesięciu miesięcy.
W tym numerze serdecznie polecam także ekskluzywną i zaszczycającą niespodziankę. Felieton na temat tego, jaka być człowiekiem pokoju napisał specjalnie do "Biuletynu." sam Biskup Krzysztof Włodarczyk. Tego niezwykle ciepłego i zarazem skromnego duchownego nazywam "Uśmiechniętym Biskupem". Rzut oka na zdjęcie znajdujące się na pierwszej stronie wystarczy za wyjaśnienie, dlaczego.
Trwa zima. Podczas dojazdów do pracy, a mam do pokonania 40 km, natrafiam na wielu pieszych i rowerzystów. Niestety, wielu z nich nie posiada jakiegokolwiek elementu odblaskowego. W ciemności, czasem dodatkowo we mgle, narażają oni swoje życie. Zakup kamizelki to bardzo niewielki koszt. I wierzcie mi, żaden "obciach", lecz wyraz rozsądku. Dlatego po kolejnej takiej sytuacji postanowiłem ogłosić specjalny konkurs, którego zadaniem jest promocja noszenia odblasków. Nawiasem mówiąc, do wygrania są atrakcyjne nagrody (s. 7).
Co poza tym? Kontynuujemy cykl artykułów wyjaśniających zasady organizowania otwartych konkursów ofert (s. 14). Warto przeczytać, aby mieć wszystko jasne, jak na dłoni.
Wprowadziliśmy także nową rubrykę opowiadającą o ciekawostkach z powiatu drawskiego (s. 17). Pomysł podrzucił nam Eugeniusz Piecewicz, znany entuzjasta walorów naszego pojezierza i - po ostatniej sesji Rady Powiatu - Zasłużony dla Powiatu Drawskiego. Ciekawostek jest niemało i mam nadzieję, że to działanie wszystkim się spodoba.
Dużo szczęścia w nowym roku, życzy - Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.

LINK do POBRANIA TUTAJ.

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ