Pierwsze w Polsce zajęcia Programu Ryboterapii - Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych
 
 

Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 21 August 2018r. jest to 233 dzień roku. Do końca roku pozostało 132 dni. Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Pierwsze w Polsce zajęcia Programu Ryboterapii

2018-05-24 19:50:34 (komentarzy: 0, wyświetleń: 555)

Poleć na:          

W dniu 17 maja odbyły się zajęcia promujące Program Ryboterapia w Zespole Placówek Edukacyjno –Terapeutycznych w Bobrowie.

To pierwsze w Polsce zajęcia Programu Ryboterapii. Ich organizatorami było Stowarzyszenie Turystyczno – Wędkarskie „Wędkarskie opowieści” oraz Klub Wędkarski „Ongoing Fishing” Złocieniec wspólnie z Norbertem Stolarczykiem – „Wędkarze Bez Barier”.
Wychowankowie bobrowskiej placówki mogli posłuchać o zachowaniu się nad wodą, zapoznać się z pięcioma metodami połowu ryb, uczestniczyli również w zajęciach rzutowych oraz prezentacji przynęt spinningowych. Najwięcej radości dało im samo wędkowanie. Udało się złowić kilka fajnych okoni i leszczy. Dla większości wychowanków był to pierwszy kontakt z wędkarstwem.

Uczestnicy zajęć dzięki środkom pozyskanym z Powiatu Drawskiego i Miasta Złocieniec oraz środków własnych STW „Wędkarskie Opowieści” zostali obdarowani koszulkami oraz sprzętem wędkarskim i zanętami. Ośrodek został oznakowany jako przyjazny dla Wędkarzy Bez Barier.
Czasopismo Wiadomości Wędkarskich objęło program patronatem medialnym. Relacja z ryboterapii ukaże się na łamach WW oraz na stronach internetowych Wędkarzy Bez Barier.

INFO: [Powiat Drawski]

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r
Dzieci Witają Wiosnę 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ