Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 16 October 2019r. jest to 289 dzień roku. Do końca roku pozostało 76 dni. Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Poligon czytelniczy - święto bibliotek i bibliotekarzy!

2019-09-23 21:27:19 (komentarzy: 0, wyświetleń: 304)

Poleć na:          

Ponad 200 osób uczestniczyło w integracyjnym spotkaniu które odbyło się 21 września 2019 r na obiekcie poligonowego Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Drawsku Pomorskim.

Integracyjno – szkoleniowe spotkanie zgromadziło bibliotekarzy i ich rodziny z całego Województwa Zachodniopomorskiego to też sympatycy i członkowie Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich którzy reprezentowali takie miejscowości jak: Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Police, Choszczno,  Grzmiąca, Szczecinek, Drawsko Pomorskie oraz Powiat Drawski.

Oprócz pysznego poczęstunku każdy chętny dorosły jak i dziecko mogło poczuć się prawdziwym żołnierzem na poligonie i brać udział w kolorowej bitwie na kulki paintballowe i sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z repliki broni pneumatycznej. Najlepsi strzelcy otrzymali puchary za pierwsze i trzecie miejsce dla Drawska Pomorskiego a puchar za drugie miejsce powędrował do Kołobrzegu.

Spotkanie zostało przygotowane przez  Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim a powodem tak wspaniałej integracji było święto Wojewódzkiego Dnia Bibliotekarza  pod Patronatem Zarządu Okręgu Zachodniopomorskiego SBP.

Organizatorem była Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Drawsku Pomorskim która w tym roku otrzymał tytuł Biblioteki Roku 2019 Województwa Zachodniopomorskiego. ( Więcej o tym przeczytaj TUTAJ "Uroczysta inauguracja Tygodnia Bibliotek" )

Tekst i zdjęcia: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]

 

 

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

XX Wojewódzka Olimpiada w Karate Kyokushin
Targi Ogrodnicze Drawsko Pomorskie
Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy
IT system recovery.Serwis komputerowy.Usługi programistyczne

 
WYSZUKAJ FIRMĘ