Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 25 March 2019r. jest to 84 dzień roku. Do końca roku pozostało 281 dni. Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Pomogą w organizacji WESELA?

2018-03-29 20:59:48 (komentarzy: 0, wyświetleń: 1425)

Poleć na:          

Nasza redakcja, jak Państwo wiecie stara się być na bieżąco z wszelkimi informacjami w każdej dziedzinie i dbamy o to, by mieszkańcy naszego regionu wiedzieli co w przysłowiowej trawie piszczy.

Dziś zwracamy uwagę na nową inicjatywę kierowaną do szeroko pojętej usługowej branży weselnej działającej w naszym regionie, której głównym celem jest zebranie w jednym miejscu wszystkich usług jakie niezbędne są przyszłym parom młodym do zorganizowanie tego wyjątkowego dla nich dnia.

A oto co przekazał nam Pan Andrzej na naszym spotkaniu podczas wywiadu ;
Witamy i zwracamy się z zapytaniem ; co Panem kierowało i co nakłoniło do założenia takiej grupy ?
AN., ; Witam serdecznie, po pierwsze bardzo mi miło, iż zainteresował się moją osobą tak znany reklamodawca jakim jest Magazyn Drawski bo samo to jest dla mnie zaszczytem. Wracając do pytania odpowiadam ; W dzisiejszych czasach nie można i nie powinno się działać na czarno, a przede wszystkim nie należy działać na szkodę interesów ludzi którzy wkładają w swoją pracę serc e i dorobek. Moja, a już chyba mogę powiedzieć NASZA grupa ma być jest i będzie tylko i wyłącznie pomocą dla przyszłych nowożeńców z naszego miasta i okolic w poszukiwaniu jak najlepszych, odpowiedzialnych oraz rzetelnych usługodawców. Mam nadzieję, że Wszyscy lokalni usługodawcy z dziedziny branży weselnej z chęcią się do nas przyłączą i sami się będą reklamowali, bo jak wiemy ten rodzaj PLATFORMY dla BIZNESU jest bezpłatny. Ale uwaga, nie oznacza, to, że nie należy się reklamować nigdzie więcej bo to jest mylny i zły tok rozumowania, im nas wiecej widać, tym bardziej zostajemy w pamięci ludzi którzy na różne sposoby widzą reklamy. Nawet i tu zdecydowanie zasugeruję, iż Ci najwięksi z największym stażem bez zastanowienia powinni korzystac z Waszych nośników bo na tym lokalnym terenie to Wy jesteście najwięksi i dobrze znacie ich potrzeby oraz oczekiwania.

MD ; Dziękujemy z tak miłe podsumowanie i życzymy sukcesów w zjednaczaniu ludzi naszego miasta. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do pełnego artykułu TUTAJ.

Tekst: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI] Zdjecia: p.Andrzej

Artykuł powstał przy współpracy z portalem PLATFORMA DLA BIZNESU.

Na zdjęciu p.Andrzej

Artykuł powstał przy współpracy z portalem PLATFORMA DLA BIZNESU.

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ