Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 16 October 2019r. jest to 289 dzień roku. Do końca roku pozostało 76 dni. Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Pomóżmy bociankowi przywrócić sprawność

2019-09-26 11:49:57 (komentarzy: 0, wyświetleń: 282)

Poleć na:          

Walka o życie Klekota. Bociek potrzebuje Waszego wsparcia. Żyje od roku z niezagojoną, amputowaną nogą. To niewyobrażalne cierpienie. Dzięki Wam możemy mu pomóc.! Bociek Klekot z amputowaną nóżką potrzebuje Waszej pomocy!

Kiedy znaleziono suchy szkielet obciągnięty skórą i cudnymi, zmeczonymi oczami popłakałam się. Ale nie poddalam. Łzy mi same płynęły, owszem, gdy dwanaście razy na dobę trzymając jego dziób w górze przesuwałam mozolnie, delikatnie palcami wzdłuż szyi odrobiny mięsa, ale nadziei nie straciłam. A on chciał żyć. Walczył. Wygrał. Kochani pomóżmy mu.. Nie pozwólmy cierpieć w milczeniu!

Od Waszych dobrych serc, wszystko zależy. Jego los jest w Waszych rękach. UDOSTĘPNIAJCIE post, niech więcej osób wie o nim i reszcie bandy ptasiej. Bo to też ratunek dla nich i lepszy byt.

Żyje w ciągłym bólu i bardzo cierpi. Potrzebna jest druga operacja. Tym razem poza Rabką Zdrój. Najpewniej będzie w Łodzi. Koszty transportów , zabiegu, leczenia, rekonwalescencji, utrzymania, specjalnego odżywiania są ogromne. Ponadto pieniądze z zrzutki są potrzebne do utrzymania innych ptaków i zwierząt. Dwa gawrony, dwie kawki, sójka, kilkanaście gołębi, trzy psy i kot również chcą jeść. Ptaki potrzebują na zimę ocieplonych schronień. Mój mąż może je zbudować, żeby było taniej, ale materiały kosztują. Woliera w której mieszkają wymaga zrobienia odwodnienia i podniesienia terenu, bo woda z gór spływa i robi się tam bagno.

Każda Waszą złotówka przeznaczona zostanie przeznaczona na pomoc zwierzakom. Na wyżywienie, leczenie ich i poprawienie warunków życia.

Proszę o UDOSTĘPNIANIE

LINK gdzie możesz wpłacić pieniązki - TUTAJ.

Więcej o informacji - TUTAJ.

Tekst i zdjęcia: [Tamara]

 

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

XX Wojewódzka Olimpiada w Karate Kyokushin
Targi Ogrodnicze Drawsko Pomorskie
Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy
IT system recovery.Serwis komputerowy.Usługi programistyczne

 
WYSZUKAJ FIRMĘ