Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 21 April 2018r. jest to 111 dzień roku. Do końca roku pozostało 254 dni. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Rozmawiali o pieniądzach

2018-04-16 12:40:13 (komentarzy: 0, wyświetleń: 182)

Poleć na:          

W dniach 11-12 kwietnia 2018 r. w Powiatowym Dziennym Domu Samopomocy – Ośrodku Rehabilitacyjno Kulturalnym w Drawsku Pomorskim odbył się rewelacyjny warsztat z zakresu edukacji społeczno-finansowej.

Podczas dwudniowego szkolenia uczestnicy Domu pod okiem prowadzącego Arkadiusza Borysiewicza z Fundacji Nauka dla Środowiska podejmowali zagadnienia dotyczące przepływu gotówki, tworzenia celów finansowych, planowania wydatków oraz sposobów i możliwości oszczędzania. Na zakończenie stworzono plan finansowy i zasady wprowadzania go w życie.

Trudno opisać wrażenia oraz pozytywną energię, które się wytworzyły podczas zajęć - wszyscy uczestnicy wykazali 100% aktywności i zaangażowania.
Warsztaty „Wybierz Przyszłość” realizowane są w ramach projektu „Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej – Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecineckiego”, który to wsparciem obejmuje organizacje pozarządowe z terenu powiatu drawskiego – w tym przypadku warsztaty przeprowadzone zostały w ramach współpracy PDDS-OR-K w Drawsku Pomorskim i stowarzyszenia FILAR.

INFO: [Powiat Drawski]

 

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Kiermasz Wielkanocny 2018r
Dzieci Witają Wiosnę 2018r
Pożar w Wierzchowie 2017r
Magiczna Podróż
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
55 lat Nadleśnictwo Drawsko 2017r.
DRAGON 17 Odwrót
Boże Ciało w Drawsku Pomorskim 2017r.

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ