Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 16 January 2019r. jest to 16 dzień roku. Do końca roku pozostało 349 dni. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
 

Szkolenie czas zacząć!

2018-01-11 12:07:59 (komentarzy: 0, wyświetleń: 1062)

Poleć na:          

Centrum Szkolenie Wojsk Lądowych Drawsko.

8 stycznia 2018 żołnierze Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko  oraz w ramach działań ochronnych i zapobiegawczych cały stan osobowy Centrum uczestniczył w szkoleniu mającym na celu aktualizację i ugruntowanie wiedzy i umiejętności w różnych dziedzinach, m.in. dyscypliny wojskowej, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska i przyrody, jak również w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa medycznego.
Na szkoleniu zostały również przedstawione wybrane regulacje prawne z zakresu kodeksu pracy, ochrony informacji niejawnych jak i bezpiecznego poruszania się po drogach.

Tekst i zdjęcia: st.chor. Marcin CZERWIŃSKI, p. Agnieszka PIEŚLAK

 

2 Brygada Zmechanizowana Złocieniec.

W dniu 8 stycznia 2018 roku na placu apelowym w kompleksie koszarowym 2 Brygady Zmechanizowanej odbyła się inauguracja nowego roku szkoleniowego.
Po świąteczno-noworocznej przerwie, w trakcie uroczystej zbiórki Dowódca 2 Brygady Zmechanizowanej pułkownik dyplomowany Artur Pikoń przywitał wszystkich żołnierzy oraz podziękował za trud i wysiłek włożony w realizację zadań w minionym i jakże ciężkim 2017 roku.
- W tym roku czekają na nas nowe wyzwania, ale dzięki zaangażowaniu, wytężonej pracy i oddaniu służbie jestem pewien, że sprostamy oczekiwaniom naszych przełożonych – powiedział pułkownik Pikoń.

Rozpoczęcie nowego roku szkoleniowego to również doskonała okazja do podsumowania sukcesów żołnierzy, jakie odnieśli w roku minionym. Na zbiórce Brygady wręczono nagrody, wyróżnienia oraz odznaczenia dla tych najbardziej zasłużonych. Ponad to, Dowódca Brygady powitał nowoprzybyłych oficerów, którzy zasilili szeregi złocienieckiej Brygady.
Rozpoczęty rok szkoleniowy będzie łączył szkolenie w macierzystych garnizonach z tym na poligonach. Żołnierze 2 Brygady Zmechanizowanej wezmą również udział w treningach sztabowych oraz ćwiczeniach międzynarodowych. Będzie to kolejny rok wytężonej i odpowiedzialnej służby, stwarzający wiele możliwości do podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie wiedzy ogólnowojskowej oraz specjalistycznej.

Tekst i zdjęcia: por. Paulina Popiel

 

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ