Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 24 September 2018r. jest to 267 dzień roku. Do końca roku pozostało 98 dni. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Zuchwały złodziej w areszcie.

2017-10-11 18:18:53 (komentarzy: 0, wyświetleń: 1256)

Poleć na:          

Systematycznie dokonywał kradzieży w jednym z marketów w Łobzie. W ostatnią sobotę w sposób zuchwały dokonał kolejnej kradzieży wódki, czteropaku piwa oraz 117 czekolad. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
Damian K., 27-letni mieszkaniec Łobza bez stałego miejsca zamieszkania, od miesięcy systematycznie dokonywał drobnych kradzieży alkoholu w jednym z marketów niedaleko parku w centrum miasta. Policjanci systematycznie nagradzali go mandatami karnymi.
W ostatnią sobotę po raz kolejny doszło do serii kradzieży. Pierwsza, o 7 rano i kolejne w krótkich odstępach czasu. Łupem rabusia padła butelka wódki, następnie czteropak piwa i na osłodę 117 tabliczek czekolady. Łącza wartość artykułów to ponad 600zł. Niestety złodziej stawał się coraz bardziej zuchwały i agresywny podczas kradzieży. Podczas interwencji sprzedawcy groził mu pozbawieniem życia. Warto nadmienić, że już wcześniej Sąd zakazał mu zbliżania się do pracownika, marketu. Zakaz ten był przez niego systematycznie łamany, a cała sytuacja zdawała się wymykać z spod kontroli.
Tym razem mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Prokuratura przedstawiła mu zarzuty: dokonania kradzieży rozbójniczej, wymuszenia rozbójniczego oraz znieważenia funkcjonariusza. 27-latek częściowo przyznał się do zarzucanych czynów i złożył wyjaśnienia. Sąd rejonowy w Łobzie przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował względem Damiana K. środek zapobiegawczy w postaci trzy miesięcznego aresztu.

Grozi mu kara łączna do 10 lat pozbawienia wolności.

INFO: [lobez24.pl]

REKLAMA:

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r
Dzieci Witają Wiosnę 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ