Zamknij

TRAMPKARZE: Drawa 6:2 Lech Czaplinek

17:28, 23.05.2014 Aktualizacja: 17:33, 23.05.2014
Skomentuj
Zespół gości od początku zaczął atakować co poskutkowało wynikiem 0:2 już w 15 minucie meczu! Zespół gospodarzy szybko odpowiedział dwoma trafieniami i po pierwszej połowie było 2:2

Zespół gości od początku zaczął atakować co poskutkowało wynikiem 0:2 już w 15 minucie meczu! Zespół gospodarzy szybko odpowiedział dwoma trafieniami i po pierwszej połowie było 2:2

Na początku drugiej połowy sędzia odgwizdał rzut karny dla zespołu z Drawska po faulu bramkarza Lecha, który został pewnie wykorzystany przez zawodnika Drawy. Później już do końca meczu atakował zespół gospodarzy, który zdołał zdobyć jeszcze 3 bramki i mecz zakończył się wynikiem 6:2.

Skład Drawy: Jarzyna- Soroko, Hnatkowski, Kwaśny, Kościukiewicz- Ładny, Olechnowicz, Sztajnke- Zieliński, Rdzanek, Pawłowski

Bramki: Rdzanek x4, Ładny, Zieliński