Drodzy Mieszkańcy, od kilku dni trwa w naszej gminie akcja odśnieżania. W związku z powyższym apelujemy do Państwa o parkowanie samochodów w taki sposób, aby nie utrudniały one prac pługów i innych pojazdów prowadzących zimowe utrzymanie dróg.

Szczególnie apelujemy do kierowców, którzy parkują pojazdy poza miejscami wyznaczonymi w strefach zamieszkania. Przypominamy, że w strefie zamieszkania pojazdy parkować można jedynie w miejscach wyznaczonych. Bardzo duża ilość aut zaparkowana jest na chodnikach, bądź wzdłuż jezdni – co powoduje, że odśnieżanie jest po prostu trudniejsze, a czasami wręcz niemożliwe.

Nieparkowanie samochodów na jezdniach w czasie intensywnych opadów śniegu i po ich zakończeniu przyczyni się do usprawnienia prowadzonych prac i poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.