"Biwak profilaktyczno - wypoczynkowy dla wychowanków Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Drawsku Pomorskim", pod takim tytułem Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Dzieci i Młodzieży „Przytulak” przy wsparciu finansowym Powiatu Drawskiego, zorganizowało niezapomnianą przygodę grupie podopiecznych drawskiego Domu Dziecka.

Czas spędzony na łonie natury, słońce, woda, las. Czego chcieć więcej? Telefonu? Komputera? Nieee... Nie mieliśmy czasu o tym pomyśleć.

I taki był zamysł tego przedsięwzięcia. Po i tak długim czasie izolacji, każdemu z nas potrzebny jest ruch, aktywnie spędzony czas, towarzystwo rówieśników.Dlatego też wybraliśmy Wyspę Ostrów. Niezwykle urokliwe miejsce, dające wiele możliwości zagospodarowania czasu.

Były noce pod gwiazdami, przejażdżki łodzią motorową (dziękujemy za współpracę WOPR Powiatu Drawskiego), odkrywanie tajemnic wyspy, wodne rowerowe eksploracje, niekończące się kąpiele, pieczone na ognisku kiełbaski i straszne opowieści.

Wspaniale spędzone chwile na zakończenie wakacji.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.