Działania policjantów doprowadziły do zatrzymania znacznej ilości narkotyków w powiecie drawskim. Tym razem do zdarzenia doszło na terenie Czaplinka około godziny 2.40.

Policjanci z czaplineckiej prewencji zatrzymali do kontroli samochód m-ki Fiat Seicento, którym podróżowały cztery osoby z sąsiedniego powiatu.

Nerwowe zachowanie kierującego w trakcie kontroli potwierdziło podejrzenia policjantów.

Mundurowi w trakcie sprawdzenia wszystkich osób i pojazdu ujawnili narkotyki w postaci marihuany o wadze blisko 200 gramów, prawie 150 gramów amfetaminy oraz 199 sztuk tabletek ecstasy.

Do posiadania znacznej ilości narkotyków przyznała się 20 – letnia pasażerka.Zakazane ustawą środki odurzające zostały przez funkcjonariuszy zabezpieczone, a decyzją drawskiej prokuratury wobec kobiety zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

sierż. sztab. Karolina Żych


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.