Kilka inwestycji które prowadzone są na terenie Drawska Pomorskiego przy ulicy Złocienieckie w ciągu krajowej 20 powoduje że musimy liczyć się z czasowymi utrudnieniami w ruchu drogowym.

I Tak już na wjeździe do Drawska od strony Złocieńca trwają prace nad doświetleniem chodnika i ulicy. Tam zostały przeprowadzone kable energetyczne i niebawem będą ustawiane słupy oświetleniowe. W ten sposób przejście chodnikiem do ostatniego domu na tej ulicy zostanie oświetlony i wieczorną porą mieszkańcy bezpieczniej trafią do swoich domów i gospodarstw.

Dużych utrudnieni nie ma ale należy zwrócić uwagę na pracujących tam pracowników i przechodniów.

Zakończenie prac przewiduje się najpóźniej do połowy października.

 

 

Kolejnym utrudnieniem w ruchu drogowym to są prace które prowadzone są już przy samy wjeździe do pierwszego osiedla przy Złocienieckiej.
Tam wykonywane są prace nad nowym bezpiecznym wjazdem do osiedlowych garaży.

Podczas prac jedna strona jezdni jest zajęta i ruch odbywa się wahadłowo.
Prace potrwają najpóźniej do końca października.

 

Do czasowych utrudnień może również dochodzić również przy skrzyżowaniu ulic Złocienieckiej i Moniuszki – tam trwają prace budowlane i podczas dostarczania materiałów budowlanych mogą wystąpić utrudnienia. (Więcej o tym przeczytasz TUTAJ "Drawsko Pomorskie z kolejnym marketem")

Ruch wtedy odbywa się wahadłowo i należy zwrócić szczególną uwagę bo jest to skrzyżowanie położone na łuku drogi. Utrudnienia mogą potrwać nawet do końca roku.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]