W dniu 27 listopada 2021 r . na strzelnicy w Złocieńcu odbyły się II zawody Służb Mundurowych Powiatu Drawskiego, organizowane przez klub strzelecki „Bractwo Sokoła” ze Złocieńca oraz Powiat Drawski.

W rywalizacji z powodzeniem wzięły udział dwie drużyny reprezentujące Zespół Szkół w Kaliszu Pomorskim pod opieką nauczyciela przysposobienia policyjnego Krzysztofa Wójciaka.

Zawody odbyły się w dwóch konkurencjach: w pierwszej uczestnicy strzelali z pistoletu sportowego, a w drugiej z karabinu sportowego 22LR.Drużyny z klas wojskowych z Kalisza Pomorskiego spisały się bardzo dobrze. Zespoły w składzie Damian Marchel, Mikołaj Muryń, Hubert Wyborski oraz Aleksandra Piłat zajęły odpowiednio pierwsze i czwarte miejsce w kategorii młodzieżowej. Kaliscy licealiści wykazali się tym samym dobrą formą strzelecką. Nagrody zwycięskim drużynom wręczyli m.in. Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego Urszula Ptak oraz Etatowy Członek Zarządu Waldemar Włodarczyk.

Dziękujemy organizatorom zawodów za zaproszenie i możliwość sprawdzenia się w tej ważnej dla klas mundurowych konkurencji.