W tym roku wcześniej niż w ubiegłych latach gestorzy turystyczni korzystając z pięknej słonecznej i ciepłej pogody oficjalnie rozpoczęli otwarcie sezonu turystycznego roku 2017.
Nasza firma HORNET (również właściciel MAGAZYNU DRAWSKIEGO ) która od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu zajęć integracyjnych i strzeleckich gier zespołowych gościł po raz pierwszy komercyjnie grupę gości którzy skorzystali z gry w Paintball.
Pierwsza grupa komercyjna bawiła się z nami w miniony piątek (24.03.2017r.) korzystając z uroków naszej pięknej przyrody.
Z obserwacji pogodowej i pędu ludzi do natury jak i formy spędzania wolnego czasu który obfituje w kierunku turystyki aktywnej można śmiało stwierdzić że zapowiada się długi sezon turystyczny.
Oferta naszej firmy znacząco wzbogaciła się o dodatkowe atrakcje o których należy nadmienić że są to usługi takie jak specjalnie przygotowany sprzęt z atestem do gry w PAINTBALL dla dzieci poniżej 14 roku życia ( a zaczynamy od nawet 7 lat ) - pole dmuchane do gry w paintball oraz hit który cieszył się już w zeszłym roku to ARCHERY TAG – a w Polskiej nazwie BITWY ŁUCZNIKÓW.
Nie pozostaje nam nic jak tylko już dziś serdecznie zaprosić do zapoznania się z najnowszą ofertą firmy HORNET dostępną na stronie internetowej http://www.paintballdrawsko.pl

Tekst i zdjęcia: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]

REKLAMA:

REKLAMA: