Dnia 12.03.2018 r. odbyła się II edycja Mistrzostw Szkoły Klas Mundurowych o Puchar Dyrektora ZSP Kalisz Pomorski. W zawodach zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego – Karol Kalinę, pomysłodawcę imprezy i Sebastiana Statecznego wzięli udział uczniowie klas wojskowych i policyjnych.

Były emocje, walka, mobilizacja i skupienie podczas każdej z konkurencji.
Zawodnicy klas policyjnych i wojskowych musieli wykazać się celnością strzelecką, wiedzą z zakresu pierwszej pomocy oraz zwinnością na torze przeszkód. Zaprezentowali wysoki poziom. Brawa dla wszystkich uczestników.

Nowym mistrzem w klasach wojskowych została klasa 2c, na drugim miejscu uplasowała się klasa 1c. W klasach policyjnych puchar pozostał w rękach broniącej tytułu z ubiegłego roku klasy 3f, na drugim miejscu uplasowała się klasa 2d, a za nimi młodsi koledzy i koleżanki z klasy 1d, którzy dzielnie dotrzymywali kroku starszym rywalom. Pamiątkowe dyplomy i puchary wręczył poszczególnym zespołom dyrektor szkoły, Maciej Rydzewski.

Gratulujemy uczestnikom i zwycięskim drużynom. Zapraszamy za rok na III edycję Mistrzostw Szkoły Klas Mundurowych o Puchar Dyrektora ZSP Kalisz Pomorski. Do zobaczenia!

Tekst i zdjęcia: Karol Kalina