W poniedziałek 13 maja 2019 roku starosta drawski Stanisław Cybula wspólnie z wicestarostą drawskim Mariuszem Nagórskim i przewodniczącą Rady Powiatu Drawskiego Urszulą Ptak złożyli życzenia Pielęgniarkom i Położnym Drawskiego Centrum Specjalistycznego w Drawsku Pomorskim.

Okazją do spotkania był przypadający w dniu 12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Miłym akcentem podczas niecodziennego wydarzenia był tort, ufundowany przez włodarzy powiatu.

Życzenia od Zarządu i Rady Powiatu Drawskiego, złożyła przewodnicząca Rady Powiatu dla wszystkich pielęgniarek i położnych, wyrażając słowa uznania za poświęcenie i zaangażowanie w służbę na rzecz chorych, która decyduje o poziomie świadczonych usług, a tym samym o bezpieczeństwie zdrowotnym pacjentów powiatu drawskiego.
Udział w spotkaniu wzięli m.in. Dyrektor DCS Marzena Dzieża, Dyrektor Zarządzający „Szpitale Polskie” S.A. w Katowicach Michał Michalak, Naczelna pielęgniarek Ewa Kubiak, Pielęgniarki oddziałowe, Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym Jolanta Banaszek.

INFO: [Powiat Drawski] Tekst: Jolanta Banaszek