Gmina Drawsko Pomorskie informuje o rozpoczęciu kolejnych inwestycji w naszym regionie. Realizacja dotyczy remontu chodników tj.:

- przy ul. Seminaryjnej w Drawsku Pomorskim, zamówienie obejmuje wymianę nawierzchni chodnika i podjazdów z płytek betonowych 35x35x5 cm wraz z krawężnikami i warstwami konstrukcyjnymi od strony budynków mieszkalnych;

- dz. 324 w Ostrowicach, zamówienie obejmuje wymianę nawierzchni chodnika z płytek betonowych 35x35x5 cm wraz z krawężnikami i warstwami konstrukcyjnymi na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową do Ośrodka Zdrowia w kierunku Gronowa.

Zgodnie z umową prace powinny się zakończyć 30 października 2020 tego roku. Wykonawcą jest BUDRO Prywatne Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego - Andrzej Kaczyński.

  • Plan ul. Seminaryjna [pobierz]
  • Plan dz. 324 w Ostrowicach [pobierz]! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.