Wygląda na to że w naszym mieście powoli zanika handel miejscowych przedsiębiorców a głownie jeżeli chodzi o ogólnospożywcze produkty. Można już na palcach policzyć i stwierdzić że rynek rodzimy zanika na rzecz dużych sieci handlowych.

W pierwszej połowie września ruszyły prace budowlane nad kolejnym marketem który powstanie na ulicy Połczyńskiej w Drawsku Pomorskim to jest przy drodze wojewódzkiej nr 173. To sklep ogólnospożywczy należący do sieci DINO.

Planowe zakończenie inwestycji to początek roku 2021.To kolejny ich market i nie ostatni. Z nieoficjalnych informacji wiemy że ta sieć planuje wybudowanie przynajmniej jeszcze jednego marketu na terenie Drawska Pomorskiego. Prawdopodobnie na ulicy Starogrodzkiej została już wykupiona ziemia w bliskim sąsiedztwie DRAWSKIEJ PROKURATURY.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.