Jak pracowało się w okresie PRL? Jak wyglądały codzienne obowiązki? Jakich maszyn i urządzeń używano w fabrykach, biurach, sklepach i wielu innych placówkach? Teraz możesz podzielić się swoimi wspomnieniami w postaci zdjęć z pracy sprzed lat i wziąć udział w naszej zabawie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

Na czym polega ten konkurs?
Należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia w formie cyfrowej, korzystając z formularza zgłoszeniowego. Osoby biorące w nim udział muszą mieć ukończone 50 lat i mieszkać w województwie zachodniopomorskim lub pomorskim. Dla ułatwienia całego procesu, zdjęcia i zgłoszenia mogą przesłać za seniorów krewni, przyjaciele czy opiekunowie. Procedury zostały uproszczone do minimum, aby wszystkie zainteresowane osoby mogły wziąć udział w konkursie.

A co jest do wygrania?
Sporo cennych nagród! Wśród nich są telefony komórkowe, kursy komputerowe(strefakursow.pl), książki i przydatne gadżety!

Konkurs to wspaniała zabawa i wycieczka w przeszłość.
Dzięki niej można przeżyć wszystko jeszcze raz i przypomnieć sobie znajome twarze. To też okazja, żeby młodsi zobaczyli, jak wyglądała praca w czasach PRL.

Prześlij swoje zdjęcia/skany przez internetowy formularz zgłoszeniowy do 12 stycznia 2021 r. i weź udział w naszym konkursie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie