Jak wcześniej już zapowiadaliśmy w poprzednim artykule dziś informujemy wszystkich zainteresowanych inwestycją która od początku lutego obecnego roku jest realizowana na ulicy Złocienieckiej w Drawsku Pomorskim w sąsiedztwie nowej BIEDRONKI.

Inwestorem prac budowlanych w wskazanej lokalizacji jest spółka akcyjna TERG właściciel jednej z najwiekszych sieci elektromarketów pod nazwą Media Expert.

Jak informuje naszą redakcję rzecznik prasowy Pan Michał Mystkowski - "... docelowo otworzymy w tym miejscu nowy elektromarket sieci Media Expert. W budynku znajdą się również sklepy innych podmiotów, ale jest jeszcze za wcześnie, bym mógł powiedzieć jakie dokładnie marki znajdą się w ofercie obiektu ..."Planowe zakończenie prac budowlanych i oddanie do użytku jest przewidziane na październik 2021 roku i w tym samym czasie zakończy się funkcjonowanie salonu na ul. Sybiraków .

Przeczytaj również: "Drawsko marketami stoi"


Tekst i Zdjęcia: Tomasz i Filip Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.