Do napadu doszło w środę 18.01.2017r w Mielnie. Zamaskowany sprawca ukradł prawie tysiąc złotych i zbiegł z miejsca zdarzenia. Działania policjantów z Komisariatu Policji I w Koszalinie doprowadziły do ustalenia i zatrzymania podejrzanego 32-letniego mężczyzny.
Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem w Mielnie. Do jednego ze sklepów wszedł zamaskowany sprawca. Mężczyzna przedmiotem przypominającym nóż zmusił ekspedientkę do otwarcia kasy, z której zabrał prawie tysiąc złotych i uciekł.
Po otrzymaniu zgłoszenia oficer dyżurny koszalińskiej komendy skierował na miejsce patrole policji i psa tropiącego. Równocześnie funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy.
Dysponując opisem napastnika mundurowi przeszukiwali okoliczny rejon. Efektem prowadzonych działań przez kryminalnych z Komisariatu Policji I w Koszalinie było zatrzymanie nad ranem podejrzanego 32-latka z powiatu drawskiego. W trakcie sprawdzania w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna znany jest organom ścigania ponieważ w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.
Policjanci zbierają materiał dowodowy celem przedstawienia zarzutów 32-latkowi. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności

INFO [Policja]

REKLAMA: