5 krzaków konopi i blisko 30 gramów marihuany zabezpieczyli kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim.

Do zdarzenia doszło na terenie Złocieńca.

Drawscy policjanci otrzymali informację, że w jednym ze złocienieckich domów przechowywane są nielegalne substancje odurzające.

Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli czynności i udali się na miejsce, gdzie w trakcie przeszukania ujawnili w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu 5 krzaków konopi i prawie 30 gramów marihuany, którą 28 – letni mężczyzna, ukrył w różnych zakamarkach domu.Podczas sprawdzenia domu mężczyzny policjanci ujawnili także przyrządy mogące służyć do nielegalnego przetwarzania narkotyków.

Zakazane ustawą substancje i przedmioty zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
Za popełnione czyny mężczyzna usłyszał już zarzuty, a za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Tekst i zdjęcia: sierż. sztab. Karolina Żych


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.