NIE TYLKO O DRAWSKU
Policja zaprezentowała nowe oznakowanie radiowozów i motocykli (ZDJĘCIA)
Podczas międzynarodowych targów Polsecure w Kielcach Polska Policja zaprezentowała nowe oznakowanie radiowozów oraz motocykli.
NIE TYLKO O DRAWSKU WięcejZmiana standardu nadawania telewizji naziemnej
Od ponad 10 lat cyfrowa emisja telewizji naziemnej w Polsce dostępna jest dla widzów w standardzie DVB-T. 25 kwietnia 2022 roku na terenie województwa zachodniopomorskiego nastąpi zmiana standardu nadawania telewizji naziemnej na nowszy i bardziej efektywny standard DVB-T2/HEVC
NIE TYLKO O DRAWSKU WięcejOd poniedziałku bez maseczek
Jak informuje minister zdrowia już w poniedziałek 28 marca 2022 roku zostanie zniesiona część obowiązujących obostrzeń i zakazów.
NIE TYLKO O DRAWSKU WięcejJuż od od 1 grudnia 2021r zostaną wprowadzone nowe ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa
Rząd wprowadził nowe ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa do minimum 17 grudnia i będą obowiązywać już od d 1 grudnia
NIE TYLKO O DRAWSKU WięcejCyfryzacja KPRM: od poniedziałku 8 listopada można składać wnioski o dowody osobiste z odciskami palców
Od poniedziałku w urzędach można składać wnioski o dowody osobiste z drugą cechą biometryczną, czyli odciskami palców - przypomina Wydział Promocji Polityki Cyfrowej KPRM.
NIE TYLKO O DRAWSKU WięcejSerwis Samorządowy PAP ogłosi wyniki Rankingu „Gmina dobra do życia”
4 listopada Serwis Samorządowy PAP ogłosi wyniki Rankingu „Gmina dobra do życia”, opracowanego przez prof. Przemysława Śleszyńskiego. Zestawienie obejmujące wszystkie gminy oparto na 48 wskaźnikach.
NIE TYLKO O DRAWSKU WięcejUWAGA. ,,Na kwarantannę'' - to nowa metoda oszustów
Główny Inspektor Sanitarny opublikował na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych ostrzeżenie przed oszustami, którzy stosują nową metodą wyłudzania pieniędzy "na kwarantannę".
NIE TYLKO O DRAWSKU WięcejKonferencja GenFree: Trójmorze ma wolność w swoim DNA
Międzynarodowa konferencja „GenFree: Three Seas Generation Freedom” zgromadziła w Warszawie szereg wybitnych polityków, dyplomatów oraz przedstawicieli biznesu reprezentujących dwanaście państw zrzeszonych w Inicjatywie Trójmorza.
NIE TYLKO O DRAWSKU WięcejOddaj krew z PANEK CarSharing
PANEK CarSharing jako firma odpowiedzialna społecznie bardzo chętnie podejmuje działania, których celem jest poprawa bezpieczeństwa na drodze.
NIE TYLKO O DRAWSKU Więcej77 lat temu w Warszawie wybuchło powstanie – największa akcja zbrojna podziemia w okupowanej przez Niemców Europie
77 lat temu, 1 sierpnia 1944 r., na mocy decyzji Dowódcy AK gen. Tadeusza Komorowskiego „Bora”, w Warszawie wybuchło powstanie. Przez 63 dni powstańcy prowadzili z wojskami niemieckimi heroiczną i osamotnioną walkę, której celem była niepodległa Polska, wolna od niemieckiej okupacji i dominacji sowieckiej.
NIE TYLKO O DRAWSKU Więcej