Od najbliższego weekendu ponownie będzie można korzystać z drawskiej wypożyczalni rowerów znajdującej się w Parku Chopina (boisko Orlik). Chcąc wypożyczyć rower powinniśmy jednak zastosować się do nowych zasad użytkowania sprzętu związanych z wciąż trwającą epidemią koronawirusa. Zapraszamy codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00.

Do dyspozycji rowerzystów oddanych zostaje 14 różnorodnych rowerów dostosowanych do potrzeb zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych, przyczepka rowerowa, fotelik rowerowy oraz kamizelki odblaskowe. Wypożyczanie będzie się odbywało na takich samych zasadach, jak w roku ubiegłym.

Sprzęt będzie dezynfekowany po każdorazowym użyciu przez wypożyczającego. Rowery (zwłaszcza kierownice, siodełka i manetki) będą również codziennie odkażane przed otwarciem wypożyczalni. Wszystkim, którzy chcą mieć dodatkową pewność, że korzystanie z rowerów jest bezpieczne, zaleca się własnoręczne zdezynfekowanie rączek kierownicy oraz noszenie rękawiczek ochronnych. Podczas jazdy należy się także stosować do ogólnych zasad dotyczących zakrywania nosa i ust.Cennik za wypożyczenie rowerów pozostaje bez zmian. Każda godzina wypożyczenia roweru kosztuje 5 zł, ale jeśli chcemy go wypożyczyć na całą dobę, to musimy się liczyć z wydatkiem 15 złotych. Jest też możliwość wypożyczenia pakietu rowerów. Dwa jednocześnie wypożyczone rowery to 12 złotych za sztukę, a trzy i więcej 10 zł za sztukę. Można również wypożyczyć przyczepkę rowerową, fotelik i kamizelki odblaskowe. Dokładne koszty wypożyczenia sprzętu znajdziecie Państwo w cenniku.

Wypożyczający ponosi pełną odpowiedzialność za rower i wypożyczone wraz z nim akcesoria oraz za szkody powstałe w czasie użytkowania. Przed wypożyczeniem sprzętu należy się zapoznać z wytycznymi wypożyczalni, podpisać umowę i uiścić opłatę. Więcej szczegółów dotyczących zasad wypożyczenia i zwrotu sprzętu znajduje się w regulaminie wypożyczalni.

Rezerwacji dokonać można także dzwoniąc pod numer telefonu: 722 131 227

Regulamin i wzór umowy

Cennik

Katalog sprzętu


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.