Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim razem z przedstawicielami Powiatowego Inspektora Sanitarnego przeprowadzili na terenie miasta akcję profilaktyczną skierowaną do pracowników urzędów i instytucji użyteczności publicznej.

Działania miała na celu kontrolę pod kątem realizacji ograniczeń, nakazów, zakazów i zaleceń w związku z wystąpieniem stanu epidemii SARS-COV-2.

Funkcjonariusze sprawdzali, czy pracownicy placówek stosują się do obowiązujących przepisów i dbają o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i osób przebywających na terenach ich miejsc pracy.Osoby, które nie miały maseczek otrzymywały je od funkcjonariuszy, którzy pouczali i informowali o konieczności przestrzegania obowiązujących obostrzeń.

Tekst i zdjęcia: sierż. szt. Karolina Żych! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.