Przedstawiciele instytucji oraz młodzież ze szkół podstawowych gminy Drawsko Pomorskie spotkali się dzisiaj na poligonie drawskim by posprzątać odpady i śmieci. Zebrano bardzo dużo worków z odpadami.

Zbieranie śmieci trwało około 3 godzin i prowadzone było na terenie poligonu drawskiego i terenach należących do Nadleśnictwa Drawsko. Worki pełne śmieci złożone zostały w wyznaczonym miejscu skąd odebrał je Zakład Usług Komunalnych w Drawsku Pomorskim. Po zakończonym sprzątaniu na uczestników spotkania czekał poczęstunek. Były kiełbaski z ogniska oraz ciasto i napoje. Każdy z uczestników sprzątania lasu otrzymał także drobny upominek.Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie M-For Sport Rally, Nadleśnictwo Drawsko, CSWL Drawsko, Burmistrz Drawska Pomorskiego. Akcję wspiera również Zakład Usług Komunalnych w Drawsku Pomorskim i New American Concept producent sprzętu ogrodniczego.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.