Rada Miejska w Drawsku Pomorskim na ostatniej sesji w tym roku przyjęła uchwałę budżetową na rok 2021. Radni byli jednomyślni. Za projektem przyszłorocznych dochodów i wydatków przedstawionych przez burmistrza głosowało 11 obecnych na sesji rajców.

Przyszłoroczne dochody Gminy Drawsko Pomorskie zaplanowano w wysokości 90 310 000,00 zł, a wydatki w kwocie 101 180 000,00 zł. Deficyt budżetowy w wysokości 10 870 000,00 w połowie zostanie sfinansowany przez zaciągnięcie kredytu, a w połowie z przychodów z niewykorzystanych środków pieniężnych na rachunku bieżącym budżetu.

Projekt uchwały budżetowej został pozytywnie zaopiniowany przez Regionalną Izbę Obrachunkową oraz komisje stałe Rady Miejskiej w Drawsku Pomorskim.

Uchwała budżetowa Gminy Drawsko Pomorskie na rok 2021 zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.