Okres wakacji to czas odpoczynku dla dzieci i nauczycieli, to także okres w którym można realizować prace inwestycyjne w placówkach edukacyjnych. Brak uczniów, puste klasy i korytarze sprzyjają pracownikom, którzy wykonują prace remontowe.

W ramach prac w Szkole Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim prowadzony jest remont sali gimnastycznej oraz trwają prace dotyczące budowy sanitariatów w części B szkoły obejmującą budowę pomieszczenia sanitarnego dla dziewcząt na I piętrze budynku i dla chłopców na II piętrze budynku.

Również w placówce w Szkole Podstawowej nr 2, przy ul. Dworcowej trwają aktualnie prace remontowe. Prace dotyczą modernizacji korytarza na I piętrze budynku oraz dwóch klatek schodowych. W zakres prac wchodzą: remont ścian i sufitów, malowanie grzejników i wymianę osłon grzejnikowych, wymianę opraw oświetleniowych i instalacji elektrycznej oświetleniowej w części korytarza, wymianę części skrzydeł drzwiowych, wkucie w ścianę oraz zabudowę widocznych instalacji.W przedszkolu przy ul. B. Chrobrego w Drawsku Pomorskim trwa modernizacją korytarza wraz z salą dydaktyczną na I piętrze. W zakres prac wchodzi zaadoptowanie pomieszczenia gospodarczego na szatnię oraz części korytarza na salę logopedyczną, przebudowa kotłowni gazowej, obejmująca: wymianę trzech istniejących kotłów gazowych na trzy niskotemperaturowe kondensacyjne kotły gazowe, przebudowę instalacji technologicznych w kotłowni w stopniu niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania nowego źródła ciepła, wymianę wewnętrznych drzwi oraz okna na stolarkę przeciwpożarową w klasie odporności ogniowej EI 30.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.

Źródło: Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim
2020-07-21 21:02 Remont, Szkoła, Drawsko Pomorskie

Komentarze na fb