Starosta Drawski zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu pn. „II Festiwal Słoika 2020”, w dniu 23 sierpnia br, od godz. 11.00, na terenie przy Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim.

Podczas Festiwalu odbędzie się konkurs na najlepszy „produkt ze słoika”, w pięciu kategoriach: ryby, owoce, warzywa, podroby i pasztety, oraz nalewki. Uczestnikami Konkursu mogą być przedstawiciele sołectw, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń oraz lokalni producenci z regionu. Wystawcy muszą być mieszkańcami powiatu drawskiego.
Warunkiem udziału jest wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 12 sierpnia 2020 r. na adres mailowy turytyka@powiatdrawski.pl, pocztą tradycyjną na adres Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim - Pl. E. Orzeszkowej 3, lub złożenie bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta na parterze Starostwa Powiatowego, z dopiskiem „ II Festiwal Słoika 2020”.

Prezentacja zgłoszonych potraw i produktów, ich degustacja przez Jury i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w trakcie „II Festiwalu Słoika 2020” o wyznaczonej godzinie i miejscu.


Dodatkowym atutem ocenianej potrawy lub produktu będzie nawiązanie do historii oraz zwyczajów ziem powiatu drawskiego. Produkty muszą znajdować się w słoiku (ozdobienie słoika będzie dodatkowym atutem).

Załączniki do pobrania :
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia
Klauzula RODO

Relacja z poprzedniej edycji Festiwalu Słoika TUTAJ - "Smaczne tajemnice skrywane w słoikach"


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.