Na początku lipca br. w Wojskowym Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym w Karwicach Wicestarosta Mariusz Nagórski spotkał się z dyrektorami NFZ, szefami największych placówek medycznych naszego regionu, którzy uczestniczyli w konferencji poświęconej tematyce rozwoju służby zdrowia wojskowej i cywilnej.

Wicestarosta pokrótce przybliżył im historię Karwic oraz samego Ośrodka, zachęcał także do częstego odwiedzania naszego regionu w celach zarówno służbowych, jak i turystycznych.

Podczas spotkania padła wspólna deklaracja dotycząca nawiązania współpracy szkół średnich z terenu powiatu drawskiego z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym.O efektach działań będziemy informować na bieżąco.

Uczestnicy spotkania otrzymali materiały promocyjne Powiatu Drawskiego, przekazano także kilka egzemplarzy książki Zbigniewa Mieczkowskiego pt.” Gudowo – Drawskie Mikołajki”.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.