Drużyna MUKS OYAMA DRAWSKO POMORSKIE wraca z Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin ze Świnoujścia z sukcesem drużynowym oraz wieloma indywidualnymi zwycięstwami (7 złotych, 3 srebrne,5 brązowych medali).

Najlepszą zawodniczką Turnieju została Anastazja Pawelczak zdobywając 3 złote medale w kat. Młodziczki 12-13 lat w kata, kata drużynowym i kumite.

Medale dla Drawska zdobyli:
Kata
Matusiak Aurelia brązowy medal kata 8 lat
Liszewska Martyna srebrny medal kata 14-15 lat
Matusiak Aurelia brązowy medal kumite bez kontaktu 8 lat

Kumite lekki kontakt
Latusek Kacper złoty medal +37 kg 10-11 lat
Kurłowicz Patryk srebrny medal +37 kg 10-11 lat

Kumite Semi kontakt
Gutowicz Joanna brązowy medal +45 kg 12-13 lat
Drożdż Zofia złoty medal +45 kg 12-13 lat
Kopysiewicz JAKUB złoty medal-45 kg 12-13 lat
Latusek Szymon brązowy medal +45 kg 12-13 lat
Liszewska Martyna brązowy medal-55 kg 14-15 lat
Latusek Filip złoty medal-60 kg 14-15 lat
Mickun Aleksandra srebrny medal open 16-17 lat

Zloty medal w Kata synchronicznym zdobyła drużyna w składzie Pawelczak Anastazja, Liszewska Martyna, Drożdż Zofia w kategorii młodzik.Zarząd Klubu i szkoleniowcy gratulują Senpai kolejnego , wspaniałego występu reprezentując naszą Gminę Drawsko Pomorskie.
Dziękujemy rodzicom za transport zawodników własnymi samochodami na turniej. Wyjazd finansowany był ze środków Gminy Drawsko POM. i klubu MUKS OYAMA.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.