Już po raz piąty zapraszamy Was do udziału w DRAWSKIM TURNIEJ STRZELECKIM z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
W tym roku przewidujemy bardzo ciekawy przebieg zawodów i mnóstwo niespodzianek.

I tak miejsce zawodów w tym roku to parking przy CENTRUM KULTURY – KINO DRAWA w Drawsku Pomorskim (ul. Dworcowa 2) a wszyscy spotykamy się już o godzinie 11.45 – start samych zawodów to godzina 12.00. (11.11.2018r.).

Tradycyjnie kwalifikacje rozpoczniemy od strzelanie do tarcz z odległości 6 metrów z historycznej krótkiej replik pneumatycznej z okresu Pierwszej Wojny Światowej (repliki wiatrówkowe napędzane CO2).
Finał w tym roku odbędzie się ze strzelania również z wiatrówki krótkiej – replika rewolweru z lufą 8 cali a strzelać będziemy do tarcz - posterów T 11 na odległość do 10 metrów.

Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny i mogą w nim brać udział osoby od 14 do 18 roku życia pod opieką dorosłych (lub bez osoby dorosłej po okazaniu pisemnej zgody rodziców lub opiekunów) oraz po 18 roku życia.

Ze względu na ramy czasowe liczba osób jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy dokonywać u organizatora na adres e-mailowy hornetextrem@gmail.com podając dokładny adres zamieszkania oraz kontakt telefoniczny i PESEL.

Turniej odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.

W tym roku dzięki współpracy z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko, będzie nam towarzyszyć pokaz sprzętu wojskowego.

NAGRODY - Za pierwsze trzy miejsca statuetki oraz nagrody rzeczowe + karnety do KINA DRAWA ufundowane przez Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim oraz książki.
Pierwsze miejsce oczywiście tradycyjnie zostanie nagrodzone nagrodą w postaci broni strzeleckiej – wiatrówka ufundowaną przez sponsora głównego – Restauracja STEAK HOUSE & GRILL Drawsko Pomorskie Maciej Sobczak a dla wszystkich którzy zostaną do końca turnieju zostaną rozlosowane 3 obiady ( ZESTAWY steki lub burgery wołowe) w restauracji STEAK HOUSE & GRILL oraz nagrody książkowe.

Dla wszystkich gorący posiłek.

Organizatorzy:

  • Firma HORNET
  • Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim

Partnerzy:

  • Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko
  • Wojskowy Klub Sportowy Poligon Drawski

Sponsorzy:

  • Restauracja STEAK HOUSE & GRILL Drawsko Pomorskie
  • Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim

Patron Medialny:

  • MAGAZYN DRAWSKI ( www.wdrawskupomorskim.pl )
  • Lobez24.pl ( www.lobez24.pl )
  • Drawskopomorskie.com ( www.drawskopomorskie.com )
  • Poligonowe Wieści ( www.poligonowewiesci.pl )

W przypadku dodatkowych pytań należy się kontaktować z organizatorem pod nr tel. 506 787 592

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Tekst i zdjęcia: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]