W Drawsku Pomorskim odbyła się VI edycja Dziecięcych Wyścigów Kolarskich. W minioną sobotę  (18 lipca) w Parku Chopina spotkała się grupa 90 dzieci, uczestników wyścigów, aby wspólnie rywalizować na przygotowanym torze. Każdy zapisujący się uczestnik otrzymał od organizatora zawodów, opaskę odblaskową przypominającą o zachowaniu bezpieczeństwie na drodze „Bądź Widoczny Drawsko Pomorskie”.

Wyścigi rozpoczęły się punktualnie o godzinie 1100. Rywalizacja toczyła się w 7 kategoriach wiekowych (od 3 do 9 lat). Prowadzący imprezę - Mariusz Rufkiewicz - zachęcał zgromadzonych rodziców do dopingowania i wspólnej zabawy. W każdym wyścigu udział brało troje dzieci.Do wyścigu włączyli się również rodzice uczestników, dopingując tym samym swoje dzieci w wyścigu. Po pokonaniu dystansu młodzi kolarze wchodzili na podium i odbierali nagrody rzeczowe, medale oraz dyplomy.  Dodatkową atrakcją przygotowaną przez organizatora były lody dla wszystkich startujących zawodników. Wszystkim uczestnikom wyścigów gratulujemy. Serdecznie zapraszamy młodych zawodników razem z rodzicami do uczestnictwa w przyszłorocznych wyścigach kolarskich.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.