Zarząd Powiatu Drawskiego zatwierdził oddziały klas pierwszych w szkołach ponadpodstawowych. Stąd informujemy, że są jeszcze wolne miejsca.

W ZSP w Czaplinku są wolne miejsca w Technikum w zawodzie technik mechatronik i technik organizacji turystyki – oddział łączony. W ZSP w Drawsku Pom. są jeszcze miejsca w Liceum Ogólnokształcącym profil ogólny z rozszerzonymi językami obcymi, w Technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych i technik informatyk – oddział łączony oraz w Branżowej Szkole I Stopnia – oddział wielozawodowy.

ZSP w Kaliszu Pomorskim oferuje wolne miejsca w Liceum Ogólnokształcącym o profilu dwujęzycznym i policyjno-penitencjarnym, a także w Technikum w zawodzie technik informatyk.Natomiast w ZSP w Złocieńcu można jeszcze rozpocząć naukę w klasie pierwszej Liceum Ogólnokształcącego o profilu wojskowym i matematyczno-ekonomicznym – oddział łączony, profilu lingwistystyczno-humanistycznym i biologiczno-chemicznym - oddział łączony oraz Branżowej Szkole I Stopnia – oddział wielozawodowy.

Chętnych zapraszamy!

Przypominamy o 90% promocji na miesięczne bilety szkolne.

Zdjęcie: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI - Archiwum]! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.