27 – latek przyznał się do uprawy 21 krzaków konopi, 12 roślin i blisko 10 gramów marihuany zabezpieczyli kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie Gminy Drawsko Pom. Policjanci otrzymali informację, że w jednym z domów przechowywane są nielegalne substancje odurzające. Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli czynności i udali się na miejsce, gdzie w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych, a także ogródka działkowego ujawnili rośliny konopi innych niż włókniste, a także metalowe pudełko z prawie 10 gramami marihuany.

Podczas sprawdzenia domu mężczyzny policjanci ujawnili także przyrządy mogące służyć do nielegalnego przetwarzania narkotyków. Zakazane ustawą substancje i przedmioty zostały zabezpieczone, a mężczyzna usłyszał już zarzuty.Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Tekst i zdjęcia: sierż. sztab. Karolina Żych


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.