W ostatnim dniu sierpnia zakończył się sezon kąpielowy. Ratownicy z WOPR-u Powiatu Drawskiego obsługujący kąpielisko w Drawsku Pomorskim nad jeziorem Okra oraz w Gudowie nad jeziorem Lubie zdali powierzony im sprzęt i ściągnęli powiewające na plażach flagi. To znak, że w gminie Drawsko Pomorskie zakończył się sezon kąpielowy.

Można śmiało powiedzieć, że sezon przebiegał bez zakłóceń. Woda badana w zakresie mikrobiologicznym spełniała wszystkie wymogi sanitarne, zatem kąpiel w wodzie była bezpieczna. Pogoda szczególnie w sierpniu dopisała, na plażach słychać było okrzyki radości najmłodszych, młodzież aktywnie spędzała czas grając w siatkówkę. Przeważająca część osób oddawała się jedynie kąpielom i leżakowaniu nabierając letniej opalenizny.Tegoroczny sezon był udany, ale co najważniejsze nasze kąpieliska były zabezpieczone i nie doszło do tragicznych wydarzeń. Ratownicy z WOPR-u Powiatu Drawskiego skutecznie czuwali nad bezpieczeństwem osób wypoczywających. Za ich pracę szczególnie dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim, którzy odwiedzali nasze kąpieliska.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.