Zamknij

12-0 DOMINACJA DRAWY II

14:59, 11.05.2014 Aktualizacja: 14:31, 12.05.2014
Skomentuj
Dzisiejszy mecz Drawy II rozgrywany w Drawsku Pomorskim w nieco trudnych warunkach pogodowych aczkolwiek bardzo udany to dominacja na drużyną przeciwnika Calisią Kalisz Pomorski.

Dzisiejszy mecz Drawy II rozgrywany w Drawsku Pomorskim w nieco trudnych warunkach pogodowych aczkolwiek bardzo udany to dominacja nad drużyną przeciwnika Calisią Kalisz Pomorski. Cały mecz to około 80 % posiadania piłki przez zawodników DRAWY co przełożyło się na wynik 12 do 0. ( pierwsza połowa 6-0 oraz druga połowa 6-0 ) Strzelcami bramek są: Kwiatkowski Maciek ( 4 ), Bany Igor ( 3 ), Kapeliński Artur ( 3) oraz po jednej bramce strzelili Witoń Wojtek i Szczerba Jacek. Cały mecz rozgrywany był w dobrym tempie i cieszył kibiców zebranych na trybunach których można było naliczyć około 200. Piłkarzom serdecznie gratulujemy a kibicom dziękujemy za przybycie i dopingowanie pomimo niezbyt przychylnej aury. I na koniec warto wspomnieć że każdy otrzymał mały upominek w formie pocztówki w ramach akcji "KIBICE W KRAWATACH"