Zamknij

Ogólnopolski Turniej Karate

22:17, 13.11.2014 Aktualizacja: 11:30, 22.11.2014
Skomentuj
W ubiegłą sobotę 9 listopada odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Lubinie. Brało w nim udział około 190 zawodników z ponad 20 klubów. Wysokie czwarte miejsce drużynowo zajęła 9 osobowa drużyna z Drawska Pom.

W ubiegłą sobotę 9 listopada odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Lubinie. Brało w nim udział około 190 zawodników z ponad 20 klubów. Wysokie czwarte miejsce drużynowo zajęła 9 osobowa drużyna z Drawska Pom. , która zdobyła 7 medali w tym 5 złotych , 1 srebrny i 1 brązowy. Czołowe miejsca zdobyły kluby z Wrocławia , Lubina oraz Nowej Soli. Uczestnicy startowali w konkurencjach kata, kumite oraz kata synchronicznym. Poniżej prezentujemy nazwiska osób, które reprezentowały klub MUKS OYAMA z Drawska Pom.