Zamknij

Kolejny supermarket już otwarty w Drawsku Pomorskim

13.49, 21.10.2022 Tomasz Jasyk [Magazyn Drawski] Aktualizacja: 21.46, 07.11.2022
Skomentuj Zdjęcie: Tomasz Jasyk [Magazyn Drawski]
REKLAMA

Właśnie dziś to jest w piątek 21 października o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzył się nowo wybudowany supermarket który zlokalizowany jest przy Placu Gdańskim 3A.

W połowie marca obecnego roku w szybkim tempie rozpoczęły się prace budowlane nad nowym obiektem handlowym i jak się szybko okazało to powstawał kolejny już w Drawsku Pomorskim supermarket należący do sieci ALDI.

O tym pisaliśmy TUTAJ - "I kolejny supermarket powstanie w Drawsku Pomorskim"

Właśnie dziś to jest w piątek 21 października o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzył się nowo wybudowany supermarket który zlokalizowany jest przy Placu Gdańskim 3A.

Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Na otwarcie placówki przygotowano wiele ciekawych ofert. Klienci, którzy odwiedzą sklep ALDI w Drawsku będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI które sięgają nawet do 50% rabatu.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!


Z kolei po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekał bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu można było odebrać "COŚ" na wynos!

Jak zauważyliśmy zainteresowanie nową placówką handlową jest duże.

Niestety rodzimy handel który już zanika na naszym lokalnym rynku ucierpi na tym najbardziej ale mamy nadzieję że kolejna sieć handlowa to konkurencja dla już istniejących marketów w mieście i przyniesie owoc w postaci konkurencyjnych cen towaru.

(Tomasz Jasyk [Magazyn Drawski])
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%