Zamknij

Kolejne medale KARATEKÓW

08:40, 17.12.2014 Aktualizacja: 15:31, 22.12.2014
Skomentuj
13 grudnia 2014 w nowo wybudowanej Hali PSW w Białej Podlaskiej odbyły się XXXI Puchar Polski seniorów i XI Puchar Polski juniorów i młodzików z udziałem rekordowej liczby około 400 zawodników z 87 ośrodków.

XXXI PUCHAR POLSKI SENIORÓW XI PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH I MŁODZIKÓW BIAŁA PODLASKA w KARATE KYOKUSHIN

13 grudnia 2014 w nowo wybudowanej Hali PSW w Białej Podlaskiej odbyły się XXXI Puchar Polski seniorów i XI Puchar Polski juniorów i młodzików z udziałem rekordowej liczby około 400 zawodników z 87 ośrodków. Otwarcia imprezy dokonał Vice Prezydent Miasta. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, a sędzią technicznym shihan Jacek Czerniec. Ze względu na liczbę uczestników i wielkość sali konkurencje były rozgrywane na 4 matach.  Organizatorem tego rekordowego PP był Bialski Klub Karate Kyokushin prowadzony przez sensei Ariela Miszczyniuka.
Znakomitym wynikiem zakończyli starty w 2014 r. drawscy karatecy, którzy w Białej Podlaskiej zdobyli 2 złote medale.
Wiska Eliza zdobyła złoty medal w kategorii młodzik w konkurencji kata pozostawiając w tyle ponad 20 zawodniczek z całego kraju , natomiast Łuksza Jakub zdobył złoty medal w kat. junior w kumite -70 kg wygrywając 3 walki w pięknym stylu. Trzeba wspomnieć także o naszym trzecim zawodniku Stasiu Andruszko, który nie zajął miejsca na podium, ale także zakończył swój start w czołówce w swojej kategorii( w kata 11 miejsce na 38 zawodników). Sędzią i trenerem zawodników z Drawska Pom. był sensei Andrzej Tylka.
Po serii znakomitych wyników w całym roku 2014( zawody rangi ogólnopolskiej ,międzynarodowej, Mistrzostwa Europy w Grecji, Mistrzostwa Świata w Japonii) nasi zawodnicy będą mieli ponad miesiąc  na zregenerowanie sił i wypoczynek    (aktywny wypoczynek),  a Święta i ferie zimowe będą znakomita do tego okazją. Osu