Zamknij
REKLAMA

Gala żeglarska w Gudowie

19.13, 21.04.2014 Aktualizacja: 20.43, 21.04.2014
Skomentuj
REKLAMA
Yacht Club Jermak obchodzi 10 - te urodzinki i zaprasza na imprezę rozpoczęcia dziesiątego sezonu żeglarskiego - rozpoczynamy X Sezon Nawigacyjny YCJ.

Yacht Club Jermak obchodzi 10 - te urodzinki i zaprasza na imprezę rozpoczęcia dziesiątego sezonu żeglarskiego - rozpoczynamy X Sezon Nawigacyjny YCJ.
Rok 2014 jest już dziesiątym rokiem od czasu kiedy zaczęliśmy prowadzić zajęcia żeglarskie w Gudowie na terenie przystani PPU JERMAK. Zatem rok ten jest rokiem mocno jubileuszowym. Z tej okazji urządzimy już w następną niedzielę (27-04-2014) wyjątkową imprezę rozpoczęcia sezonu, na którą zaprosiliśmy żeglarzy z innych klubów i innych miast. Zaczynamy o godzinie 10-tej uroczystym podniesieniem bandery państwowej i klubowej oznaczające rozpoczęcie sezonu nawigacyjnego 2014. Po podniesieniu bander udamy sie na pomost klubowy gdzie odbędzie się chrzest dwu nowych jachtów, które mają brać udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata klasy Micro w Berlinie.
Matkami chrzestnymi są: dr Małgorzata Świder - Amala z Drawska Pomorskiego/Szczecina oraz dr Sabrina Malpede, która specjalnie przylatuje na tę uroczystość z Włoch.
Jachty, którę będą te panie chrzciły to odpowiednio AMALA i SABRINA. Obie jednostki są identyczne. To jachty klasy MICRO a konkretnie WINDJAMMER - wielu żeglarzy twierdzi, że to najładniejsza konstrukcja w tej klasie.
Zaraz po ochrzczeniu obu jednostek ruszą one na pierwsze regaty - to będzie pojedynek żeglarzy z Pomorza Zachodniego i żeglarzy Trójmiejskich zwanych przez tych pierwszych Kaszubami. Wyścigi odbędą się na akwenie przylegającym do naszej wsi a dla chętnych przygotujemy łodzie aby mogli popłynąć na wodę i obserwować żeglarskie zmagania z bliska.
Dla tych z Was, którzy zechcą pozostać na lądzie szef naszej restauracji Tawerna przygotuje smakołyki z grilla. Jeżeli będzie zimno i mokro to zapraszamy do siedziby klubu w Tawernie.
O godzinie 1500 zakończymy regaty i rozdamy nagrody. Na wszystkich czeka poczęstunek - obiad.
Po posiłku zaczniemy żegnać tych z Państwa, których czas będzie wzywał do innych obowiązków a tych z Was, ktorzy zechca z nami zostać dłużej zapraszamy do korzystania z naszej tawerny.
Wszystkie atrakcje do popołudniowego posiłku włacznie finansuje nasz sponsor: PPU JERMAK.

Na tę imprezę zapraszamy wszystkich chętnych, nawet tych niekoniecznie związanych z naszym pięknym sportem, a którzy zechcą dołączyć i wziąć udział w żeglarskim święcie.
Prosimy potwierdzić chęć uczestnictwa w tej żeglarskiej uroczystości do piątku włącznie mailem na adres [email protected]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%