Zamknij

Księgow- fakturzystka

Nr oferty: StPr/24/0184Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Toruńska 5B, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Księgowanie operacji w systemie COMARCH, sporządzanie faktur sprzedaży i wewnętrznych, obsługa kasy fiskalnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziana obsługa kasy fiskalnej i programu COMARCH sumienność, rzetelność, dokładność, umiejętność p[racy w grupie oraz pod presją czasu Mile widziane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Szczecinek
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorsk
      Osoba do kontaktu: Paulina Musiałkowska
      Numer telefonu: 943636722
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV/SKIEROWANIE
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Zajmowanie się zagadnieniami dot. gospodarki odpadami komunalnymi.
      StPr/24/0258
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Przetwarzanie i udostępnianie informacji zawartych w operacie, gromadzenie i aktualizacja danych, udostępnianie akt i dokumentów ewidencyjnych do archiwum zakładowego
      StPr/24/0232
      data rozpoczęcia pracy od 28.04.2024

      Przygotowywanie dokumentów do przejęcia mienia karbu Państwa ma rzecz Powiatu Drawskiego, pomoc w przygotowywaniu decyzji o scaleniu gruntów, gromadzenie informacji niezbędnych do sporządzania sprawozdawczości, przygotowywanie korespondencji do wysyłki
      StPr/24/0233
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024

      Strzyżenie męskie, pielęgnacja brody, cięcie
      StPr/24/0242
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Organizaowanie różnych form zajęć dla dzieci i młodzieży, prowadzenie kół zainteresowań, organizowanie wydarzeń kulturalnych i okolicznościowych dla lokalnej społeczności
      StPr/24/0218
      data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      Realizacja planu dydaktyczno-wychowawczego wg tygodniowego rozkładu zajęć, realizacja programu kształcenia i opieki w powierzonych grupach, bezstronne i obiektywne ocenianie, traktowanie dzieci.
      StPr/24/0236
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Wykonywanie czynności związanych z zadaniami Wydziału Ubezpieczeń i Składek
      StPr/24/0212
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Rozpoznanie potrzeb środowiska w rejonach opiekuńczych i organizowanie pomocy, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, prowadzenie szeroko pojętej pracy socjalnej
      StPr/24/0225
      data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024
      wynagrodzenie od od 5 100 PLN

      Prace wykończeniowe
      StPr/24/0229
      data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024

      Montaż wiązek kablowych, szaf sterowniczych do pociągów
      StPr/24/0222